234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Leány vörös rózsával, 1906

230. Frankel Ignác (Pestújlak, 1838 - Budapest, 1924)

Leány vörös rózsával, 1906

olaj, vászon

56*56 cm

j.j.f.: Ingomár 1906