234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csipkekendős hölgy portréja

231. Skuteczky Döme (Kisgajár, 1849 - Besztercebánya, 1921)

Csipkekendős hölgy portréja

olaj, vászon

48,5*34,5 cm

j.b.l.: Skuteczky D.