234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Leány portré

232. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906) -nak tulajdonítva

Leány portré

olaj, vászon kartonra ragasztva

36*29,5 cm