234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nemes úr díszmagyarban

238. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Nemes úr díszmagyarban

akvarell, karton

416*180 mm

j.n. ho: kiállítási cédula