234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Favontatók

239. Zórád Ernő (Balassagyarmat, 1911 - Budapest, 2004)

Favontatók

olaj, vászon

56*74,5 cm

j.b.l.: Zórád Ernő