234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Velencei részlet, 1926

521. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Velencei részlet, 1926

pasztell, papír

17,5*25 cm

j.b.l.: Vaszary J. Venezia 926 V. 7.