234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Lidón

522. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

A Lidón

színezett rézkarc, papír

495*380 mm

j.j.l.: Vaszary János; b.l.: Prihoda