234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tavasz, 1892

523. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Tavasz, 1892

színezett litográfia, papír

350*450 mm

j.j.l. a nyomaton: Vaszary J. 92