234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Dunakanyar, 1934 VÉDETT

524. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

Dunakanyar, 1934 VÉDETT

tempera, fa

500*590 mm

j.j.l.: Vadász Endre és Vadász E. 934, ho: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület cimke