234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Enélkül Európának nincs békessége!",1920

763. Madarassy Erzsébet jelzéssel

"Enélkül Európának nincs békessége!",1920

litográfia, papír

640*950 mm

j.j.k.: Besskó Károly plakát és címkegyár