234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Aranycsapat"

762. Julius Molnár Gyula (Budapest, 1958 - )

"Aranycsapat"

szitanyomat, papír

700*1000 mm

j.j.l.: Julius Gyula; k.l.: e.a. 6/10