234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kilátás a Nemzeti Múzeumra

635. Imre István (Tyukod, 1918 - Budapest, 1983)

Kilátás a Nemzeti Múzeumra

akvarell, papír

710*510 mm

j.j.l.: Imre