234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Falurészlet, 1915

634. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)

Falurészlet, 1915

olaj, karton

70*102 cm

j.j.l.: M.Nagy E. Chlebjczyn Leszny 1915 III/20