234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré kutyával

215. Einsle, Anton (Bécs, 1801 - Brandhuber, 1871) után

Hölgyportré kutyával

acélmetszet, papír

120*95 mm

j.b.l.: gemalt v. Anton Einsle 1847, j.l.: Sahlst. v. Carl Machlknecht in Wien