234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Jókai Mór portréja, 1894

216. Ferraris Artúr (Galkovitz, 1856 - ?)

Jókai Mór portréja, 1894

akvarell, papír

130*100 mm

j.j.l.: Ferraris b.l.: 6. I. 94.