234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sziklás táj pihenő pásztorokkal

265. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Sziklás táj pihenő pásztorokkal

olaj, vászon

63,5*80 cm

egykorú keretben