234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Alpesi táj, 1857

266. Stifter, Adalbert (Oberplan/Horni Planá, 1806 - Linz, 1868)

Alpesi táj, 1857

olaj, vászon

64*93 cm

j.j.l.: A. Stifter