234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Freskóvázlat az Operaház Székely Bertalan termének freskójához

211. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Freskóvázlat az Operaház Székely Bertalan termének freskójához

akvarell, lavírozott tus, papír

2200*400 mm