210. Hegedűs László (Szentes, 1870 - Budapest, 1911)
Történelmi jelenet, 1897
akvarell, ceruza, papír
180*510 mm
j.j.l.: Bpest 1897 dec. 29. Hegedűs László
Kiállatíva: Hegedűs László és Tull Ödön