234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Történelmi jelenet, 1897

210. Hegedűs László (Szentes, 1870 - Budapest, 1911)

Történelmi jelenet, 1897

akvarell, ceruza, papír

180*510 mm

j.j.l.: Bpest 1897 dec. 29. Hegedűs László

Kiállatíva: Hegedűs László és Tull Ödön