234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ivóban, 1879

209. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

Ivóban, 1879

akvarell, papír

200*300 mm

j.b.l.: Cserbay I.1879