234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A vásárfia

208. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

A vásárfia

lavírozott tus, fedőfehér, papír

245*205 mm

j.j.l.: Szemlér Mihály