234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vágtató szekér

207. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Vágtató szekér

grafit, papír

405*595 mm

j.j.l.: Sz.; b.l.: Szemlér Mihály hagyatéki bélyegző