234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Beteg gyermek", 1913

206. Szopos Sándor (Csíkszereda, 1881 - Kolozsvár, 1954)

"Beteg gyermek", 1913

ceruza, papír

200*255 mm

j.j.l.: Beteg gyermek 913 Szopos