234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szent Család Alexandriai Szent Katalinnal

78. Sabatini, Lorenzo (Bologna,1530 - Róma,1576) műhelye

Szent Család Alexandriai Szent Katalinnal

olaj, vászon

96*76 cm

keret nélkül, sérült