282. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Ráckevei Savoyai kastély

1657.

Ráckevei Savoyai kastély

olaj, karton

70*50 cm

j.b.l.: Fegyó