282. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Házak, 1976

1660. Csikós Miklós (Hódmezővásárhely, 1913 - )

Házak, 1976

olaj, farost

40*50 cm

j.j.l.: Csikós Miklós 76