246. Néprajzi tárgyak > Esküvői készlet

670. Esküvői készlet

magyar, 19. sz. vége, porcelán, 8 mélytányér, 8 kistányér, 2 tálaló, "Ruzs Molnár Lajos és Zsoldos Lídia" felirattal, kis sérülésekkel, összesen 18 db

d: 19-23-35 cm