670. Esküvői készlet
magyar, 19. sz. vége, porcelán, 8 mélytányér, 8 kistányér, 2 tálaló, "Ruzs Molnár Lajos és Zsoldos Lídia" felirattal, kis sérülésekkel, összesen 18 db
d: 19-23-35 cm