246. Néprajzi tárgyak > Fali fűszeres

663. Fali fűszeres

magyar, 20. sz. eleje, fa és festett porcelán, 11 db fiókkal, 1 húzógomb pótolt, kis sérülésekkel, kopott

29*25,5*8 cm