270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Napsütötte domboldal

245. Sárdy Brutus (Perlasz, 1892 - Budapest, 1970)

Napsütötte domboldal

olaj, karton

34*49 cm

j.j.l.: Sárdy Brutusz

ho.: kiállítási cédula 1926. őszi kiállítás