245. Sárdy Brutus (Perlasz, 1892 - Budapest, 1970)
Napsütötte domboldal
olaj, karton
34*49 cm
j.j.l.: Sárdy Brutusz
ho.: kiállítási cédula 1926. őszi kiállítás