270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Fenyőerdő (Erdőrészlet)", 1910

244. Apponyi Sándorné, Gróf Gróf Eszterházy Alexandra (1856 - 1930)

"Fenyőerdő (Erdőrészlet)", 1910

pasztell, papír

43*72 cm

j.b.l.: Alex

ho: autográf felirat és postatakarék árverési raglap