270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tájkép antik romokkal - párkép, 1748

71. S.N.S. monogrammal

Tájkép antik romokkal - párkép, 1748

olaj, fa

24,5*36,5

j.b.l. 1748