270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Probstner Gyuláné Prihradny Hermina (1839 - 1918) portréja, 1870

72. Boemm Tivadar (Munkács,1822 - Drezda, 1899)

Probstner Gyuláné Prihradny Hermina (1839 - 1918) portréja, 1870

olaj, vászon

127*95 cm

j.j.l.: T. Boemm pt. 1870

Irodalom: Ana Petrova Pleskotova: "Realizmus v Slovenskom malarstve.Joef Czanczik a jehro okruh" Szlovák Tudományos Akadémia,Pozsony,1961. 116. kép 253. oldal