270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kossuth Lajos és családja portréi, (10 db)

109. Magyar festő, 19. sz. közepe - 19. sz. második fele

Kossuth Lajos és családja portréi, (10 db)

85*60 cm, 90*100 cm

különféle monogramokkal jelzett

kis sérülésekkel, tempera, akvarell, csont, karton, különféle monogramokkal, Kossuth Zsuzsa, Kossuth Vilma, Kossuth Ferenc, Kossuth Lajos, Kossuth Tivadar, Meszlényi Terézia portréja