109. Magyar festő, 19. sz. közepe - 19. sz. második fele
Kossuth Lajos és családja portréi, (10 db)
85*60 cm, 90*100 cm
különféle monogramokkal jelzett
kis sérülésekkel, tempera, akvarell, csont, karton, különféle monogramokkal, Kossuth Zsuzsa, Kossuth Vilma, Kossuth Ferenc, Kossuth Lajos, Kossuth Tivadar, Meszlényi Terézia portréja