270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Történelmi jelenet

110. Karvaly Mór (Ungvár, 1860 - Merán, 1899)

Történelmi jelenet

szén, papír

510*405 mm

j.j.l.: Karvaly Mór