270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Az este és Az éjszaka (2 db)

111. Hoggart, William (London, 1697 - London, 1764) után

Az este és Az éjszaka (2 db)

színezett rézmetszet, papír

490*400 mm

j.j.l.:

egyiken: engraved by Baron, Bernard (Párizs, 1696 - London, 1762)