270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Önarckép, 1927

181. Kézdi Kovács Elemér (Budapest, 1898 - USA, ?)

Önarckép, 1927

olaj, vászon

92*74 cm

j.j.f.: Kézdi 1927

keret nélkül, h.o.: kiállítási cédula