270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kispap

182. Herrer Cézár (Luanco, 1868 - Budapest, 1919)

Kispap

olaj, fa

27*13 cm

k.l. felirat: Herrer Cézár hagyatéka igazolja özv. Herrer Cézárné