270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A firenzei Dóm látképe a Boboli kertből

123. Boni, Jean (1829 - 1912)

A firenzei Dóm látképe a Boboli kertből

olaj, karton

25-20 cm

j.b.l. J. Boni

h.o. felirat: 250.000