270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tyúkokat etető lány

122. Galien - Lalou, Eugéne (E. Kerman guy) (Párizs, 1854 - Chérence, 1941)

Tyúkokat etető lány

olaj, vászon

65*54 cm

j.j.l.: E. Kerman Guy