270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Előkelő hölgy portréja, 1928

185. Pfann Emily (Arad, 1903 - ?)

Előkelő hölgy portréja, 1928

olaj, vászon

100*90 cm

j.j.l.: Pfann Emily 1928