270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Gaádi Pálffy Ernesztin, K. Kovács Vilmosné (1839 -1905) portréja,1905

186. Endrey Sándor (Nagyvárad, 1867 - Kovácspatak, 1940)

Gaádi Pálffy Ernesztin, K. Kovács Vilmosné (1839 -1905) portréja,1905

olaj, vászon

74,5*58 cm

j.b.l.: Endrey S. 905 j.f.: címerrel