270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré

134. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)

Férfi portré

olaj, karton

51*36 cm

j.j.l.: Benczúr Gyula fecit 1880