270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fezes férfi portréja, 1869

133. George - Mayer, August (Bécs, 1834 - Bécs, 1889)

Fezes férfi portréja, 1869

olaj, vászon

68*55 cm

j.j.l.: A. Georg - Mayer 869