270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Akt lepellel, 1913

168. Mihalovits Miklós (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Akt lepellel, 1913

olaj, vászon

70,5*50,5 cm

j.j.l.: Mihalovits 913