270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Műkedvelő bíborosok, 1933

167. Peeterson, E. jelzéssel

Műkedvelő bíborosok, 1933

olaj, vászon

33,5*44,5 cm

j.j.l.: E. Peeterson (?) 1933