270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kézdi - Polgári Kováts János portréja, 1853

80. Endres, Anton jelzéssel

Kézdi - Polgári Kováts János portréja, 1853

olaj, vászon

58*48 cm

j.j.l.: Anton Endresz

ho. felirat: Endresz Anton 1853 Kézdi polgári Kováts János arcképe, j.f.: Kézdi- Polgári Kováts János 1787 - 1852 és címerpajzs