80. Endres, Anton jelzéssel
Kézdi - Polgári Kováts János portréja, 1853
olaj, vászon
58*48 cm
j.j.l.: Anton Endresz
ho. felirat: Endresz Anton 1853 Kézdi polgári Kováts János arcképe, j.f.: Kézdi- Polgári Kováts János 1787 - 1852 és címerpajzs