79. Endres, A. jelzéssel
Rhitsói Uhlarik Katalin portréja, 1852
olaj, vászon
33*32 cm
j.j.l.: A. Endresz 1852, j.f.: Rhitsói Uhlarik Katalin K. Kovács jánosné