270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Rhitsói Uhlarik Katalin portréja, 1852

79. Endres, A. jelzéssel

Rhitsói Uhlarik Katalin portréja, 1852

olaj, vászon

33*32 cm

j.j.l.: A. Endresz 1852, j.f.: Rhitsói Uhlarik Katalin K. Kovács jánosné