270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tengerparton

218. Mihalovits Miklós (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Tengerparton

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Mihalovits M.