270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Akt turbánnal, 1935

219. Deguéne, Pierre (működött a 20. sz. első felében)

Akt turbánnal, 1935

olaj, vászon

130,5*100,5 cm

j.j.l.: P. Deguéne 1935

keret nélkül, ho.: Akt műteremben