270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fekvő akt

171. Renoir, Achille (Etterbeck, 1893 - Liége, 1968)

Fekvő akt

olaj, farost

70*80 cm

j.b.l.: Ach. Renoir